Back
6m_alice

Maminka 18 měsíčního Daniela

“Jedine, co lutujem na celom procese k lepsiemu spanku mojho syna, s Luckou, ze som do toho nesla omnoho skor! Na zaciatku som neverila, ze by mi niekto “cudzi” mohol pomoct. Predsa poznam svoje dieta najlepsie,ze? Ale Lucka ma presvedcila o opaku. Ma hlboku znalost o fyziologickych aj psychickych aspektoch spanku, ktore nam uz po prvom sedeni pomohli odhalit nedostatky v rezimu, prostredi a spankovych navykoch syna. Po prvotnej konzultacii som ocenila mesacny balicek, ktory nam umoznil denne posudzovanie a konzultaciu zmien v spanku. K zaveru, z mojho vecne unaveneho, uplakaneho a nestastneho syna, ktory nechcel jest ani sa hrat sa stalo stastne dieta, ktore prespi noc. Co viac si priat?! 🙌🏻 Ak vahate, ci do toho ist, tak nevahajte. Zivot vyspanej mamky je krajsi ako unavenej! ;)”

19m_Barborka

Maminka Terezky a Olivera

“Lucka mi velice pomohla se spánkem dcery (2,5 roku) a syna (5 měsíců). Naučila mě, u dětí, vnímat jejich signály, chování, které naznačovaly, že chtějí spinkat. Dostala jsem různé rady, jak na lepší spánek a po jejich praktikování a dodržování se v noci vyspím i se svým synem 😉 který se dříve budil i po půl hodině. Lucka je velice ochotná, komunikativní a na dotazy reaguje velmi rychle. Můžu jedině doporučit.”

10m_jarda

Maminka 11 měsíčního Vítka

“S 11 měsíčním synem jsme válčili se spánkovým režimem, dramatickým usínáním a častým nočním buzením, kdy jsme byli oba zoufalí a já vyčerpaná. Po měsíční práci jsme s Lucii docílili ve většině případů pohodového usínání v posteli, spánkového režimu i omezení nočního probouzení. Lucie je velmi příjemná a trpělivá a pomáhá s velkou dávkou empatie. Velice mě uklidnila a podpořila ve chvílích čistého zoufalství;) Lucii bych doporučila všem unaveným maminkám, které stejně jako já zbytečně válčí se svými ratolestmi.”

19m_Barborka

Maminka 14 měsíční Tey

“Vyhledala jsem “vyspanou mámu”, jako matka, která se bála všeho, protože jsem očekávala od dítka velké protestní akce.. Takže uspat dítě bez náruče? Uspat bez kojení? Každý z mého okolí věděl, že s mojí holčičkou je to nejspíš nereálné… A po týdnu? Nekojim (hurraaa, byla jsem jen ” živým dudlíkem”) a hlavně i moje dítko usíná samo a kvalita spánku je nesrovnatelná. Děkuji, splnil se mi sen! :)”

6m_laura

Maminka 7 měsíční Andělky

“Moc se mi líbilo, že si mě Lucka trpělivě vyslechla a poté mi poskytla rady, které se mně a mojí dceři snažila ušít na míru, jelikož každé mamince a jejímu miminku vyhovuje něco jiného. Stačilo upravit pár chyb v nočním rituálu, odstranit rušivé elementy v prostředí, kde spinká miminko a hlavně lépe si pohlídat spánek přes den tak, aby miminko nebylo večer přetažené, ale také ne přespané. Lucka mi dala konkrétní doporučení, které přizpůsobila i věku mého děťátka. Z jejích rad čerpám dodnes. Spánek miminek se mění a v případě potřeby se na ni mohu kdykoliv zase obrátit.”

mama_happy

Maminka 5 měsíčního Jáchyma

“Lucie je velice příjemná paní. Pomohla nám se spánkem syna. Dostali jsme různé typy na zlepšení spánku, které praktikujeme. Určitě doporučuji, skvělý přístup 😊”

katka_vojta

Maminka 22 měsíčního Vojty

„Můj syn od narození hodně plakal a byl pořád na prsu. Já jsem byla úplně vyřízená, protože chtěl prso co 10 minut a nechtěl mi vůbec jíst. Po roce a tři čtvrtě jsem vyhledala pomoc a našla jsem právě Vyspanou mámu a musím říct, že jsem se po roce a tři čtvrtě konečně vyspala a dítě začalo jíst! Všem to doporučuji, Lucka má výborný přístup nikoho nesoudí a pomůže. Baví mě její lidský a individuální přístup k maminkám. Moc děkuji Katka a Vojta”

6m_alice

Maminka 6 měsíční Alice

Lucie byla skvělá, vřelá a povzbuzující (vše, co si matka může v této obtížné situaci přát). Zdá se, že její rady a doporučení fungují velmi dobře. Noční spánek mé dcery se zlepšil a usnutí nyní trvá méně času. Nyní se zaměříme na udržení dobrých návyků.”

6m_laura

Maminka 5 měsíční Laury

Lucie byla velmi profesionální a příjemná. Ptala se na vše, co by nám mohlo pomoci. Rozhovor s ní byl velmi příjemný a pomohl nám.”

10m_jarda

Maminka 8 měsíčního Jardy

Rychlé zlepšení naší situace, potřebovala jsem správnou motivaci a impulz ke změně a to jsem dostala. Lucka je velmi ochotná a milá, skvělý přístup, aktivně se zajímá a doporučuje další možnosti. Pomohla mi uvědomit si některé souvislosti a lépe vnímat potřeby svého dítěte.”